GELİŞTİRİCİ

KONSOLU

TURKEY SMS, yeni yönetmelikleri, teknolojik gelişmeleri, değişen beğeni ve istekleri yakından takip ederek her daim güvenli, etkili, profesyonel toplu mesaj hizmetleri sağlar.

app promo

GELİŞTİRİCİ KONSOLU


SMS api

GELİŞTİRİCİLER

İÇİN SMS APİ

API sistemimiz, mesajlaşma hizmetinizle web siteleri, mobil uygulamalar, muhasebe programları ve müşteri yönetimi yazılımları gibi harici uygulamalar arasında mükemmel bir bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Sms hizmetlerimiz, bu bağlantı aşamasında da tüm programlama dillerini destekler, böylece yaratıcılığınıza sınır koymadan hızlı ve güvenilir bir entegrasyon deneyimi yaşarsınız.

Geliştirici Konsolu

Tüm platformlarla

bağlantı

Tek tıklamayla

bağlantı

Tüm dillerini

destekler

7/24 MÜŞTERİ

DESTEĞİ

TURKEY SMS 7/24 müşteri desteği,

her kullanıcıya özel arayüz, geniş dil desteği,

Kişiselleştirilmiş arayüzler, geniş dil desteği ve anlık raporlama ile her kullanıcıyı özel hissettiriyoruz. Sektörünüzde lider oyuncu olun, ekibimiz sizin yanınızda olsun. Bize ulaşın ve hizmetinizi sektörün öncüsüne taşımak için birlikte çalışalım!
Benzersiz doğrudan entegrasyon hizmetimizi işletme performansınızı artırmak ve büyüyen pazarda sürdürülebilir başarı elde etmek için stratejik bir teknoloji olarak kullanın. SMS API - Doğrudan Bağlantı Entegrasyonu ile mükemmelliğe ve profesyonelliğe dayalı parlak bir geleceği kucaklayın. İş dünyanızı akıllıca dönüştürmeye hazırlanın!"

Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve hemen SMS göndermeye başlayın!

Yeni Abonelik Oluştur

Dünyanın her köşesindeki müşterilere ulaşmak ve hedef kitlenizi daha da genişletmek için şimdi toplu SMS hizmetlerimizden yararlanabilir, geleceğinizi kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz.

Yeni Abonelik ücretsİz Yeni Abonelik

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074